Strona w przebudowie, przepraszamy za utrudnienia...
www.czuwanie.chrystusowcy.pl
Home Modlitwy ludzi w drodze

Drodzy Polscy Migranci, Duszpasterze,
Bracia i Siostry zakonne posługujące Rodakom w świecie 
!

 Chrystus Zmartwychwstał!

Ta największa prawda jest wezwaniem do dawania wobec wszystkich ludzi i całego świata świadectwa o naszej wierze w Jezusa Chrystusa - Bożego Syna, który "zstąpił z nieba, (...) stał się człowiekiem, (...) został umęczony i pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał, jak oznajmia Pismo". 
"Idźcie i głoście..."

Niech więc Zmartwychwstały zagości w Twoim sercu i niech pomaga w przezwyciężaniu trudności. Niech prowadzi do pełni życia w radości i pokoju! Błogosławionego czasu świętowania z obecnym pośród nas Panem.

  Z darem kapłańskiej modlitwy i błogosławieństwa oraz do zobaczenia na migracyjnych drogach.

  ks. Wiesław Wójcik TChr - dyrektor Instytutu 

         

MBCZest"Dzisiaj Kościół polski stoi przed wielkim wyzwaniem, jakim jest duszpasterska troska o wiernych, którzy Polskę opuścili. (...) Gdy rodziny są przez to rozdzielone, gdy rwą się więzi społeczne Kościół nie może być obojętny" (Benedykt XVI).

Zachęceni słowami papieża Benedykta XVI, by nie pozostawać obojętnymi na potrzeby polskich emigrantów, pragniemy zaprosić wszystkich odwiedzających naszą stronę internetową, do łączności w modlitwie w ich intencjach.

Poniżej proponujemy teksty, które mogą być pomocne w modlitwie, zarówno indywidualnej, jak i wspólnotowej. Ufamy, że ułatwią nasze wspólne zatroskanie o dobro Polonii.

Modlitwy do św. Jana Pawła II

Nabożeństwa o nowe powołania

Rozważania różańcowe

Nabożeństwa Eucharystyczne

Czuwania Jasnogórskie

Wielki Post

Modlitwy za Polonię i duszpasterzy

Modlitewnik migranta

Modlitwy codzienne (mp3)

Pamięć o zmarłych Polakach za granicą