Strona w przebudowie, przepraszamy za utrudnienia...
www.czuwanie.chrystusowcy.pl
Home Ciekawostki Pomoc Polskim Szkołom Społecznym w Irlandii

Pomoc Polskim Szkołom Społecznym w Irlandii

W ramach zadania "Wsparcie funkcjonowania polskich szkół społecznych w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Stanach Zjednoczonych Ameryki" realizowanego w 2017 r. przez Stowarzyszenie -Wspólnota Polska" na zlecenie Kancelarii Senatu RP,  istnieje możliwość uzyskania przez polskie szkoły społeczne w Irlandii częściowego dofinansowania kosztów działalności. Przedmiotem dofinansowania będą koszty wynajmu pomieszczeń, opłat eksploatacyjnych i obowiązkowych ubezpieczeń.

Zapraszamy Polskie Szkoły Społeczne w Irlandii do nadsyłania zgłoszeń do udziału w projekcie drogą elektroniczną na adres:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  . W odpowiedzi na zgłoszenie zawierające deklarację przystąpienia do projektu, nazwę szkoły, nazwisko dyrektora, kontakt telefoniczny i elektroniczny; placówka otrzyma e-mailem komplet dokumentów aplikacyjnych.

O dofinansowanie mogą ubiegać się szkoły, które spełniają poniższe kryteria:

- mają charakter społeczny

- posiadają statut

- posiadają własne konto bankowe

- funkcjonują przynajmniej przez jeden cały rok szkolny, a rozliczają koszty poniesione w drugim roku szkolnym funkcjonowania lub kolejnym.

Ostateczne decyzje o przyznaniu dofinasowań będą podejmowane po złożeniu do 30.09.2017 r. pełnej aplikacji wraz z wymaganymi dokumentami. Decydować będzie data wpływu dokumentów pocztą do Stowarzyszenia "Wspólnota Polska" w Warszawie.

Kontakt dla szkół działających w Irlandii:

Magdalena Rzepniewska

Koordynator projektu

Stowarzyszenie "Wspólnota Polska"

Krakowskie Przedmieście 64

00-322 Warszawa

tel. +48 22 556 90 51

Za: "Wspólnota Polska" / sierpnień 2017 r.