Strona w przebudowie, przepraszamy za utrudnienia...
www.czuwanie.chrystusowcy.pl
Home Ciekawostki Polska Szkoła Internetowa

Drodzy Polscy Migranci, Duszpasterze,
Bracia i Siostry zakonne posługujące Rodakom w świecie 
!

 Chrystus Zmartwychwstał!

Ta największa prawda jest wezwaniem do dawania wobec wszystkich ludzi i całego świata świadectwa o naszej wierze w Jezusa Chrystusa - Bożego Syna, który "zstąpił z nieba, (...) stał się człowiekiem, (...) został umęczony i pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał, jak oznajmia Pismo". 
"Idźcie i głoście..."

Niech więc Zmartwychwstały zagości w Twoim sercu i niech pomaga w przezwyciężaniu trudności. Niech prowadzi do pełni życia w radości i pokoju! Błogosławionego czasu świętowania z obecnym pośród nas Panem.

  Z darem kapłańskiej modlitwy i błogosławieństwa oraz do zobaczenia na migracyjnych drogach.

  ks. Wiesław Wójcik TChr - dyrektor Instytutu 

         

Polska Szkoła Internetowa

Szanowni Państwo,

kontaktuję się z Państwem jako przedstawiciel Fundacji Edukacji Polonijnej, której głównym zadaniem jest umożliwienie wszystkim polskim dzieciom dostępu do bezpłatnej polskiej edukacji za granicą.

Projekt jaki prowadzimy jest bezpłatnym rozwiązaniem edukacyjnym przeznaczonym dla Polonii. Do Polskich Szkół Internetowych Libratus można zapisać dzieci w wieku 5-15 lat.  Kształcenie odbywa się na poziomie zerówki, szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Rodzic razem z dzieckiem realizuje materiał w dogodnie wybranej porze. Podsumowanie tygodnia nauki stanowią zajęcia on-line z polskimi nauczycielami. Treści niezbędne do nauki, a także scenariusze lekcji znajdują się na Internetowej Platformie Edukacyjnej. Zaletą uczestnictwa w projekcie jest otrzymanie polskiej legitymacji, a po zdaniu egzaminów świadectwa, które umożliwia dalsze kształcenie po powrocie do Polski.

Z nauki w Polskich Szkołach Internetowych Libratus korzystają tysiące rodzin mieszkających w różnych miejscach świata. To dogodne rozwiązanie, która umożliwia wychowanie dzieci zgodnie z polską kulturą i tradycją, a przede wszystkim znajomość języka polskiego. Aktualnie prowadzimy zapisy na kolejny rok szkolny 2017/2018 i chcemy dotrzeć z tą informacją do Polonii. Zwracamy się z ogromną prośbą o pomoc w szerzeniu informacji o bezpłatnej polskiej edukacji.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu, chętnie udzielę dodatkowych informacji i rozwieję wszelkie wątpliwości. Za każdą pomoc serdecznie dziękuję.

Pozdrawiam

Natalia Wróbel

Polskie Szkoły Internetowe Libratus

31-153 Kraków

ul. Szlak 20/7

@PSI.Libratus

+48 12 446 68 65

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

www.libratus.edu.pl

Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. od 8:30-16:00